Varis Çorabı Dünyası

Varis Çorabı Dünyası (Görüntülenme Sayısı: 329)
Sektör Yaşam
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 273
Telefon (212) 356-2571
Faks
Web Sitesi http://variscorabidunyasi.com/
Adres Ertuğrul Kabataş Caddesi 17/1 Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul
İl/İlçe Şişli / İstanbul
Firma Hakkında
Varis Çorabı Dünyası Bir “Medizer” Kuruluşudur.
Firmamız 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Medikal piyasasında kazandığımız tecrübeleri internette müşterilerimize sunuyoruz.
Sizler için en son teknolojiyle üretilen en yeni ürünleri araştırıyor, inceliyor, listeliyor ve temin ediyoruz. En uygun fiyat üzerinden Tüm Türkiye’ye ulaşmasını sağlıyoruz.
Her zaman yaptığımız her işin bize iyi yada kötü olarak yansıyacağı düşüncesiyle çalıştık ve satışını gerçekleştirdiğimiz her üründe müşteri memnuniyetini, aile bütçesini ve şirketimizin piyasadaki konumunu düşünerek yaptığımız işlere elimizden geldiği kadar özen gösterdik.
İnsanlar artık gereksiz işlere vakit ayıramıyor ve herkesin her saniyesi çok değerli, çünkü zaman aktığı sürece bir daha geri gelmiyor.
Bu hususta müşterilerimizin zamanını almamak ve aslında kolayca yapılacak işlemleri uzatmamak için www.variscorabidunyasi.com ‘u kurduk.
Artık herkes vaktini neredeyse hiç harcamadan tek tıkla kapısına kadar varis çorabını getirtebilecek.
Tüm bunların yanında müşterilerimize en uygun fiyat ve en kaliteli dünya markalarının ürünlerini temin ediyor ve satışını gerçekleştiriyoruz.
Sitemizde Mediven, SIGVARIS, Solidea, Varicare Varimed, Variteks, Wollex gibi bir çok ünlü dünya markalarının ürünlerini bulabilirsiniz.
Sağlıkla kalın.